Eksperci

Zaprosiliśmy do współpracy grono wybitnych ekspertów, którym zależy na kondycji naszych rodzin, naszych przyjaciół, całego społeczeństwa. Nasi specjaliści widzą rosnące zagrożenie i coraz częściej pojawiające się choroby o podłożu psychicznym. Na co dzień spotykają się z nimi w swojej pracy. Zarówno psychologowie, terapeuci i psychiatrzy w gabinetach jak i socjologowie, prawnicy i trenerzy biznesu w przestrzeni pracy, mediów i społeczeństwa. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Psychiatrzy

prof. dr hab. Irena Namysłowska

Psychiatra

Psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta oraz superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przez dwadzieścia lat pracowała w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Warszawie oraz dwadzieścia pięć lat w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, której była kierownikiem.

Dorota Grobelna

Psychiatra

Specjalista psychiatra, z-ca ordynatora w szpitalu psychiatrycznym Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, specjalistka Kliniki PsychoMedic.pl. Swoją wiedzę zdobywała pracując m.in. w Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych, oddziale psychogeriatrycznym, w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień, na oddziale dziennym psychiatrycznym dedykowanym zaburzeniom nerwicowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach doszkalających, sympozjach jak i zgłębiając literaturę medyczną. Ceniona za swoje zaangażowanie w pracy z pacjentami, postawę etyczną i wiedzę merytoryczną.

dr n. med. Magdalena Namysłowska

Psychiatra

Psychiatra, psychoterapeuta oraz specjalista z Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a już rok później rozpoczęła pracę w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Klinice Chorób Afektywnych. Posiada certyfikat z psychoterapii przyznany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Katarzyna Molendowska

PSYCHIATRA

Lekarz, specjalista psychiatra z dużym doświadczeniem klinicznym, specjalistka Kliniki PsychoMedic.pl. Pracę rozpoczęła w 2001r. w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie rozpoczęła specjalizację. Szkolenie specjalizacyjne kontynuowała w II Klinice Psychiatrii WUM przy szpitalu Bródnowskim, gdzie zdobyła dodatkowe doświadczenie w konsultacjach na oddziałach innych specjalności. W tym czasie zdobywała również doświadczenie dydaktyczne prowadząc wykłady i ćwiczenia dla studentów Akademii Medycznej oraz SWPS. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń nastroju (zaburzenia depresyjne, dystymia, choroba, dwubiegunowa, reakcje sytuacyjne) zaburzeń lękowych, zaburzeń psychicznych w chorobach somatycznych, psychoz, zaburzeń snu a także zaburzeń funkcji poznawczych.

prof. dr hab. Jakub Kaźmierski

Psychiatra

Jakub Kaźmierski jest lekarzem psychiatrą, profesorem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pełni funkcję Kierownika Kliniki Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych. W 2008 roku obronił pracę doktorską, w 2015 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych. Obecnie pracuje z zespołem terapeutycznym Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi oraz kieruje Centrum psychiatrii i Psychoterapii Med._Art. Prowadzi działalność dydaktyczną i naukową w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, szkoli studentów, lekarzy, przyszłych psychiatrów. Zainteresowania naukowe i związane z nimi projekty badawcze dotyczą tematyki zaburzeń świadomości po interwencjach chirurgicznych, innowacyjnych terapii neuromodulacyjnych oraz problemów psychiatrii wieku podeszłego.

Psycholodzy

Jagna Ambroziak

PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta. Współtwórca Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii. Trener i coach.
Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oraz Treningu przy Laboratorium Psychoedukacji. W swojej karierze odbyła wiele staży,  dodatkowo związana była z Centrum Biomedycznym Promenada oraz Instytutem Psychoimmunologii.

Sulimir Szumielewicz

PSYCHOLOG

Psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR, suicydolog kliniczny. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Samobójstwom. Związany z Instytutem Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Poradnią dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym oraz Poradnią dla Osób Uzależnionych Behawioralnie i ich Bliskich.

Katarzyna Tutko

PSYCHOLOG

Psycholog, psychotraumatolog. W swojej pracy wykorzystuje m.in. EMDR i IFS. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Przez semestr studiowała Psychologię na Universidad Autónoma de Madrid. Skończyła studia podyplomowe z zakresu Psychotraumatologii. Pracuje z osobami po traumach.

Julianna Czapska

PSYCHOLOG SPORTU

Certyfikowana psycholożka sportu, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wspiera sportowców w osiąganiu sukcesów i przezwyciężaniu wyzwań. Edukuje zawodników, ich rodziców i trenerów. Chętnie pomaga również sportowcom po kontuzji w procesie rehabilitacji i powrocie do sportu. Można z nią współpracować zarówno w Warszawie, wyjazdowo, jak i online. Więcej na temat Julianny: https://juliannaczapska.pl/.

Marta Kirszling

PSYCHOLOG

Terapeuta kryzysowy, pedagog, trener kompetencji miękkich. Prowadzi własny Gabinet Animo. Ukończyła Poradnictwo Psychologiczne i Interwencję Kryzysową na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, Społecznie Odpowiedzialny Biznes na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka. Dodatkowo ukończyła liczne kursy i szkolenia specjalizujące w zakresie poradnictwa psychologicznego. Prywatnie miłośniczka szwedzkiego kina, mama dwójki wspaniałych dzieci i psa, a także miłośniczka wszelakich książek.

Anna Friedmann

PSYCHOLOG

Absolwentka Wydziału Psychologii na SWPS ze specjalizacją Negocjacje i Mediacje. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Intra, w nurcie integratywnym. W pracy z pacjentami porusza się po obszarach nurtów humanistyczno-egzystencjalnych (Gestalt, Psychoterapia zorientowana na emocje -EFT) oraz psychodynamicznej i analitycznej. W podejściu do terapii kieruje się poglądem, że każdy człowiek to indywidualna historia, mogąca mieścić się w danych kategoriach diagnostycznych, jednak w przebiegu doświadczania życia, od jego pierwszych chwil – unikatowa i niepowtarzalna. Obszarem jej szczególnego zainteresowania i pogłębiania dalszego rozwoju zawodowego jest psychosomatyka i to jak subtelnie łączy elementy świata wewnętrznych przeżyć człowieka ze zdrowiem fizycznym.

Eksperci HR

Magdalena Kieferling

Szefolog, trener zaangażowania w pracy

Doradza kiedy i jak mądrze zmienić pracę. Mówca motywacyjny TEDx. Specjalista od budowania zaangażowania. Autorka książki dla pracujących rodziców „Efekt Piaskownicy – jak szefować, żeby roboty nie zabrały Ci roboty”, która tuż po premierze stała się bestsellerem Empiku w kategorii zarządzanie. Szkoli młodych menadżerów w ICAN Institute. Od ponad 15 lat skutecznie usuwa bariery komunikacyjne między szefami a ich zespołami, tak, żeby każda ze stron czuła się wspierana.

Socjolog

Tomasz Sobierajski

SOCJOLOG

Dr Tomasz Sobierajski jest socjologiem z Uniwersytetu Warszawskiego. Jego główne obszary zainteresowań naukowo-badawczych to socjologia zdrowia, wakcynologia społeczna, socjologia edukacji i metodologia badań. Jest cenionym badaczem społecznym, projektującym i realizującymi badania dla polskich i zagranicznych organizacji oraz firm międzynarodowych. Jest autorem kilkunastu książek, kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz ponad setki projektów badawczych. Prowadzi zajęcia z komunikacji interpersonalnej na uniwersytetach w całej Europie, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji na płaszczyźnie lekarz-pacjent.

Piotr Zimolzak

SOCJOLOG

Absolwent socjologii i matematyki. Od 14 lat związany z badaniami rynku. Specjalizuje się w badaniach ilościowych, ze szczególnym uwzględnieniem badań typu U&A i segmentacyjnych. Od 2011 współzałożyciel i wiceprezes agencji badawczej SW Research, w której kierował wieloma projektami badawczymi poświęconych zdrowiu i profilaktyce zdrowotnej.