Słowo od redaktor koordynującej

Wioleta Pompe

Redaktor koordynująca naszawtymglowa.pl

Psychologia i wszystko, co z nią związane od zawsze była bardzo bliska mojemu sercu. Studia na tym kierunku umożliwiły mi poznanie siebie, ale przede wszystkim zrozumienie innych, ich potrzeb, myśli, zmartwień. Wielokrotnie przy poznaniu drugiego człowieka i nawiązaniu z nim bliższej relacji, okazywało się, że to, co pokazywał przede mną na samym początku, było maską, pod którą kryło się zupełnie coś innego. Problemy natury psychicznej to niestety nadal dość często temat tabu. Dlatego portal, który powstał w ramach kampanii #NASZAwtymGŁOWA to krok do tego, by otwarcie mówić o problemie i odchodzić od wszelkich stereotypów. Chcemy być źródłem rzetelnych informacji, wsparciem dla osób doświadczających kryzysu psychicznego, a także wskazówką do tego, gdzie można sięgnąć po profesjonalną pomoc.
Mam nadzieję, że zamieszczane treści spotkają się z Państwa pozytywnym odbiorem, bo to jednak wielka sztuka pisać prosto
i zrozumiale o tematach poważnych i trudnych. Ale to już #NASZAwtymGŁOWA, by dostarczać Państwu dawkę konkretnych informacji w jednym miejscu, jakim jest właśnie nasz portal.
Zachęcam do lektury. Nie tylko dzisiaj.
Przesyłam Państwu mnóstwo dobrej energii. 🙂